Tüm Online Oyunlar

Buraya Tıklayınız

WOLF TEAM

Wolf Team

LEGEND ONLİNE

http://www.gamepowerbazaar.com/legend-online

LEAGUE OF LEGENDS

en ucuz lol rp sitesi epin

Bombom

görünüm Grid Liste
sırala

Bombom online oyununun videosu: Futbol geçme taktiği (Alıntıdır)

Bombom resmi web sitesi 337.com dur

Oyun temel olarak sıfırdan bir şehir kurma ve yönetme mantığı üzerine kuruludur.tekbaşınıza da ilerleyebilir birlik kurarak grup olarakta ilerleyebilirsiniz.

Oyunda birçok bölüm bulunmaktadır.tabiki daha hızlı üretim için buradan bombom kupon satın almalısınız

Oyun salonu diğer oyuncuları da görebileceğiniz bir kısımdır. gözünüze kestirdiğiniz birlik ile savaşırsınız.

Eğer kendi şehrinizi gelişim açısından yetersiz görüyorsanız Gamepowerbazaar.com dan oyun parası satın alıp gelişimi eksik kalan birimleriniz için gerekli olan teçhizatı satın alabilirsiniz.Açık artırma alanı oyunda en fazla paranın ihtiyaç duyulduğu ve kazanıldığı birimdir. burada birçok değerli obje satılır. Eğer elinizde değerli ürün var ise sizde satış yapabilirsiniz.Gamebayi.com dan pratik bir şekilde oyun parası yükleyerek açık arttırma alanında karlı alışverişler yapma imkanını yakalarsınız.

Evlendirme dairesin de ise istediğiniz birlik ile evlenir eş zamanlı gelişme kaydedersiniz. Ancak evlilik teklifi için tek taş satın almanız gerekir. Kısa sürede evlenme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız Gamepowerbazaar.com dan oyun parası satın alıp tektaş ile birliğe teklifte bulunabilirsiniz.

Çiftlik alanı oyunun gelişmesinin durmaması gereken bir birimdir. Burada değerli tohumlar yetiştirilir ve halkın gıda ihtiyacı karşılanır. Fazla ürünler satışa sürülüp oyun parası kazanılabilir. 

Daha fazla değerli ürün yetiştirmek için gerekli olan tohumlara Gamepowerbazaar.com sitesinden bombom kuponu satın alarak sahip olabilirsiniz.

Bombom sizlere eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kaliteli ses ve görüntü efektleriyle sizi kendisine hayran bırakacak olan oyunda kostüm ve silah seçenekleri arasında kararsız kalacaksınız!

367.com tarafından yayınlanan Bombom her yaştan oyuncunun severek oynadığı; tüm dünyada ve Türkiye’de de milyonlarca oyuncusu bulunuyor.

Siz de renkli ve capcanlı Bombom dünyasına adım atın, hesabınıza bombom Kupon yükleyerek rakiplerinizle aranızdaki farkı açın

Oyunun görselleri

bombom online kupon satınal    bombom online epinleri satış sitesi