Tüm Online Oyunlar

Buraya Tıklayınız

WOLF TEAM

Wolf Team

LEGEND ONLİNE

http://www.gamepowerbazaar.com/legend-online

LEAGUE OF LEGENDS

en ucuz lol rp sitesi epin

Silkroad Joymax

Vitrin Ürünleri
görünüm Grid Liste
sırala

GOLD

2,50 ₺
1,96 ₺
2,09 ₺
2,20 ₺
2,25 ₺
2,10 ₺
6,00 ₺
6,00 ₺
3,00 ₺

GOLD3

Diğer Ürünler

Silkroad Online Joymax MMorg oyunudur.

1 Ekim 2005 te Piyasaya ilk çıktığında piyasada MMoorg oyun çokaz vardı.

Piyasaya çok hızlı bir giriş yapan silkroad Online ilk şaşaalı yıllarında tüm oyuncuları sayılırsa 115 milyon oyuncuya sahipti.

Oyunda 2 ayrı ırk vardır. Avrupalılar Ve çinliler.

İlk çinlilerle başladı oyun 80 Lvl olarak. ardından yeni şehirler ve yeni Irk Avrupalılar Eklendi.

Şehirlerin sırası Jangan Donwhang Hotan Constantineople Samarkand Alexandria Baghdat şeklindedir. Ayna Boyutu Sayılmazsa.

Ben silkroadda pwp yapacağım kuvvetlibir karakter oluşturacağım ve itemlerim en iyilerinden olacak derseniz oyuna sıfırdan başlayabilir yada gamepowerbazaar.com dan hazır bir çar satın alabilirsiniz. karkater satışları sitemizde oldukça ucuzlatıldı.pwp de yenilmez olmak için oyundaki itemlerin 13d+15 gibi birşey yapmalısın enazki vurdummu indiresin rakibini. hele kale savaşlarında yıkılmz çar için kesinlikle çin str blade çar açmanızı yada oynamanızı öneririm. ama üstünüzdeki itemleri çoksağlam yapmanız gerekecek. aksi halde wizard size bi vurdummu uçar gidersiniz :D silkroad oynamasını bilene keyif verir abi.acemilere göre bir oyun değil silkroad.

işte 100, levelin geldiği Tanıtım Videosu.

Burası Silkroad Online ve Silkroad R de En Ucuz Gold Satışları, Char Satışları,C coin Satışları Bot satışları yapılan Silkroad ın En Eski sitelerinden Biridir.