Tüm Online Oyunlar

Buraya Tıklayınız

WOLF TEAM

Wolf Team

LEGEND ONLİNE

http://www.gamepowerbazaar.com/legend-online

LEAGUE OF LEGENDS

en ucuz lol rp sitesi epin

Steam Cüzdan Kodu

görünüm Grid Liste
sırala

Steam Cüzdan Kodu İle Steamdan Oyun Almak

Steam Wallet cüzdan kodu ile steam dan oyun almak nasıl yapılır nasıl alınır detaylı şekilde yukarıdaki videodan görebilirsiniz. 

Steam wallet epin alımı ile internet üzerinden oynanan birçok oyundan epin olarak çevirebilirsiniz. oynadıgınız oyunda steam wallet i görüyorsanız bu epinler oradada geçiyor demektir. satın alabilirsiniz.

Steam wallet cüzdan kodları ile oyun severlerin ortak buluşma noktasıdır. Birçok popüler oyuna steam aracılığı ile kolayca erişim sağlamanız mümkündür.
Steam’a giriş yapmak ise oldukça pratiktir. Kullanıcı işlemlerinizi onayladıktan sonra Steam da beğendiğiniz oyunlardaki yenilikleri takip edebilir, oyununuz için yeni karakterler tasarlayıp bunları oylamaya sunabilirsiniz.

steam wallet cüzdan kodları sitemizde tüm sitelere oranla daha ucuza temin edilebilmektedir.

Steam wallet kod hatası verdi ise yüklemede bir sorun var demektir. canlı destekten bilgi alınız.

Ödemelerde TL kullanımını gerçekleştirmek için; ödeme seçenekleri bölümünden Türkiye işaretlenir.Steam aracılığı ile yapılan her işlem çok kısa sürelerde e-posta aracılığı ile kullanıcıya gönderilir.Steam Türk lirası işlemleri internet bankacılığında da çok fazla kullanılmaktadır.
Çalıştığınız bankayı ve Ülke olarak da Türkiye’yi hızlı bir şekilde seçtikten sonra tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.