Tüm Online Oyunlar

Buraya Tıklayınız

WOLF TEAM

Wolf Team

LEGEND ONLİNE

http://www.gamepowerbazaar.com/legend-online

LEAGUE OF LEGENDS

en ucuz lol rp sitesi epin

Travian Legends

görünüm Grid Liste
sırala

Travian Online. Travian Sitesi için tıklayınız Birzamanların efsanevi oyunu. ilk sürümleri çok tutulmuştu. 18 serveri ve her serverinde 45-60,000 online oyuncusu olurdu. her bir ülkede enaz 3-5 milyon online oyuncusu olurdu.birde travian avrupa karması. biliyorum çünki bende birzamanlar çok oynardım travianı. Travian da birçok adım vardı.Kuralsızlar Akca Aksu gibi. her serverde mutlak zirvede olur zirveye oynardım.artık iş güç zaman bulamıyorum. Hatırlıyorumda. wow köyünde oyunun bitmesine 25 dk kala wow u 99 dan 78e düşürmüştümde tüm birlik silmişlerdi köylerini. öylesine deli deli oynardım. 

Travian nasıl bir oyun? Travian gold parası ve silver lerle daha zevkli hale gelen online bir oyundur.web sayfası üzerinden oynanır. ilk sürümde kahraman basitken sonraki sürümlerde kahraman için çeşitli özellikler getirildi. Travian altın almadan oynanması biraz zorlaştı haliyle. Travian altın Gold almak için bu sayfaya geçiniz. Travian altını yani gold satışımız diğer sitelere göre daima daha ucuz olmuştur-olacaktır.oyundan kartla almanızdan bile daha ucuza 7/24 travian altın epini satınalabilirsiniz.

Travian gibi bir oyun varmı? evet. birçok oyun türedi. ama hiçbiri travianın yerini tutamaz.

Travian da hile varmı? hayır. oyun sunucusuna doğrudan yada başka bir yolla müdahale edilemez. birara travian hile altını goldu çıktı diyorlardı.ama tamamen goıld kasmaya dayalı bir şeydi.

Travian için sizlere bir Video hazırladım. kısa bilgi sahibi olabilirsiniz. Gamepowerbazaar.com farkıyla ucuz travian goldu almayı unutmayın.

Bunlarda görselleri.

travian-gold-satinal-altin-epin-al travian-kahraman-travian-altin-gold-ucuz